Купити ліс-кругляк у м. Полтава на біржі УЕБ

Хочете купити соснові колоди в Полтаві? Електронний аукціон може надати вам швидке, безпечне та ефективне завершення електронного аукціону за новими умовами консультантів, що продають сировину на веб-сайті УЕБ.

Переваги електронного майданчику УЕБ

Продавці можуть стати корпоративними учасниками біржі, що дасть наступні привілеї:

  1. Відсутність обов’язку для продажу будь-якої кількості деревини через систему на рік за винятком обов’язки адміністрації.
  2. Можливість мати свої власні марковані продажу для деревини, пропоновані через лісові аукціони.

Існує безкоштовний та миттєвий доступу в аукціон 24/7 для всіх наших лісоматеріалів на продаж з швидким завантаженням деталей партії, карт і контактної інформації.

Для того, щоб брати участь у торгах, і процесі реєстрації, ви повинні бути зареєстровані.

Як працює система

Учасники лотерей виставляють ділянки деревини на оголошені регулярні аукціони або тендерні продажі. УЕБ публікує каталог продажів за 6 тижнів до кожного продажу, щоб потенційні покупці мали можливість ознайомитися з пропонованими лотами. Покупці можуть завантажити каталоги з сайту або відправити їх поштою. УЕБ веде велику базу даних всіх британських покупців деревини, і ми пишаємося тим, що активно підбираємо лоти для покупців, які, як ми знаємо, будуть зацікавлені в них. Ми використовуємо електронну пошту, пошту та телефон, щоб повідомити покупців про майбутні лотки, які можуть представляти інтерес.

Регулярні розпродажі відбуваються в середу, починаючи з 14.00 години.Крім того, ми можемо організувати індивідуальні розпродажі для будь-якого з наших корпоративних членів. Дати продажів оголошені в нашому щорічному календарі продажів, які проводяться в конкурентній і професійній манері з використанням Інтернету і будь-якого веб-браузера.

Живі онлайн-аукціони дозволяють покупцям робити ставки один проти одного в режимі реального часу зі своїх власних офісів, кожен покупець має таку ж можливість поліпшити останню ставку через свій комп’ютер. Коли торги вичерпані, аукціоніст порівнює останню ставку з резервом продавців і оголошує лот проданим або непроданим на екрані, перш ніж перейти до наступного лоту.

Зацікавило? Тоді переходь за посиланням та дізнавайся більше: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-lis-kruglyak-u-m-poltava-na-elektronnomu-majdanchiku-tb-u/