З якого віку можна курити вейп в США та інших країнах?

З популярністю вейпінга в якості альтернативи для дорослих курців з’явилася і більш проблемна група користувачів: підлітки.

Відповідно існує необхідність перешкоджати використанню підлітками продукції для повнолітніх. Потрібно, щоб законодавці знаходили правильну грань між дитиною і дорослим – віком, в якому підліткам дозволяється приймати свої власні рішення щодо того, що вони повинні або не повинні робити.

У більшості країн вейпінг або прирівнюється до тютюнової продукції, або є окремою категорією товарів, або не класифікується взагалі. Приблизно в 40 країнах така продукція заборонена. У тих країнах, в яких дозволяють вейпінг, законний вік для покупки електронних сигарет зазвичай дорівнює віку, в якому громадяни вважаються повнолітніми. У більшості країн цей вік становить 18 років, але, як ми можемо помітити, він варіюється.

З якого віку можна придбати електронну сигарету в США?

Впровадження правила від FDA в 2016 році призвело до федерального заборони на продаж електронних сигарет особам, які не досягли 18 років. Прирівнявши електронні пристрої та рідини для них до тютюнових виробів, вони потрапили під існуючі вікові обмеження щодо продажу тютюнових виробів неповнолітнім. Вікове обмеження було здебільшого рекомендацією FDA щодо обмеження ширяння. За кілька років до впровадження нових правил борці проти тютюну характеризували ринок вейпінга як «дикий захід», який повинен був бути обмежений владою. Але на той момент 48 штатів уже мали свої вікові обмеження, а в деяких штатах мінімальний вік перевищував допустимий повнолітній вік 18 років.

Алабама, Аляска і Небраска встановили 19 років як мінімальний вік для покупки продукції для паління. Покупцям має бути 21 в Арканзасі, Каліфорнії, Коннектикуті, Делавері, Гаваях, Іллінойсі, Мен, Меріленд, Массачусетс, Нью-Джерсі, Нью-Йорку, Огайо, Орегоні, Пенсільванії (закон вступає в чинність 1 липня 2020 року), Техасі, Юті (вступає в силу в липні 2021 роки; мінімальний вік 19 років), Вермонт, Вірджинія і Вашингтон (вступив в чинність 1 січня 2020 г.). Законний вік також становить 21 рік в окрузі Колумбія і на території США Гуам. У будь-якому іншому штаті і території США вік становить 18 років.

З якого віку можна купувати рідини без нікотину?

Видається логічним, що на рідини без нікотину буде менше обмежень, ніж на рідини з нікотином. Однак в США це не має значення, якщо мова йде про закон. Будь-які рідини можуть бути продані тільки повнолітнім. Хоча закон, що наділяє FDA юрисдикцію щодо електронних сигарет, визначає «тютюнові вироби» як що-небудь «створене або отримане з тютюну», він також включає в тютюнові вироби продукти, компоненти яких походять з тютюну.

Який законний вік, щоб купувати вейпи в інших країнах?

Крім країн, які повністю заборонили продаж електронних сигарет, і того числа країн, в якому немає законів для вейпінга, більшість країн просто слідують законному віку повноліття при встановленні мінімального віку для покупки електронних пристроїв. Як і в Сполучених Штатах, в деяких інших країнах закони штату або провінції замінюють державний мінімальний вік для покупки вейпів. Наприклад, в Канаді встановлено мінімальний вік для населення 18 років, однак у багатьох провінціях і територіях встановлений вік для покупки вейпів 19 років. В Австралії продаж таких товарів (крім сигарет) є незаконним, але безнікотинові рідини законні, а законний вік для покупки варіюється від штату до штату.

Велику кількість товарів для вейпинга за вигідними цінами ви маєте можливість придбати на сайті магазину Myle.