Незалежна експертна оцінка нерухомості на Українській Універсальній біржі

Оцінку нерухомості частіше за все замовляють при продажу. Також процедура потрібна при купівлі або здачі в оренду майна. В Харкові послугу можна отримати від спеціалістів Української Універсальної біржі. Вони проведуть роботу на високому рівні. Фахівці надають кваліфіковану допомогу державним та комунальним установам.

Незалежна оцінка майна у Харкові

Майнові права на нерухомість є у громадян та юридичних осіб. Процедура оцінки являється визначенням вартості права власності, оренди або права користування об’єктами нерухомості. Нерухомістю називають об’єкти, які неможливо перемістити без збитку архітектури та призначення.

Оцінку нерухомості в Харкові замовляють частіше, ніж будь-які інші види оцнювальної діяльності. Вона необхідна для практично для всіх операції, які можуть виконуватися з майном. Багаторічний досвід оцінки нерухомості різного типу дозволяє фахівцям УУБ надавати послуги на високому рівні.

Які послуги надають експерти УУБ

Працівники біржі пройшли навчання в відповідних Вузах та підтвердили свою кваліфікацію на практиці. Вони склали всі іспити та можуть успішно:

  1. Оцінити житлову нерухомість.
  2. Виконати незалежну оцінку адміністративних та промислових приміщень. Вони працюють зі складами, виробничими, торговими та офісними приміщеннями.
  3. Визначити ціну транспортних засобів, місць для парковки, гаража.
  4. Оцінити вартість ділянки землі.

Коли будуть отримані всі дані стосовно об’єкта, експерти в короткі строки проведуть всі розрахунки. В деяких випадках процедура оформлення документів може зайняти менше години.

Фахівці володіють всіма необхідними сертифікатами. Вони виконують роботу відповідно до вимог чинного законодавства, з урахуванням державних та міжнародних стандартів.

Замовити послугу незалежної оцінки можна, якщо вивчити інформацію на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/ekspertnaya-otsenka-nedvizhimosti-v-harkove/.

Процедуру проводять для спрощення процедури складання цивільно-правового договору. За допомогою досвідчених фахівців можна звернутися, якщо важливо виявити ціну автомобіля. Після всіх досліджень та розрахунків стане відома кінцева ринкова вартість, а власник зможе проводити необхідні маніпуляції зі своєю власністю.