Аукціони з продажу необробленого лісу-кругляку на відкритій сторінці sale.ueex.com.ua

Вже з початку лютого та 2020 року, кожен власник лису та лісозаготівельна організація мають змогу вільно продавати та купувати лісоматеріали на електронному майданчику державного підприємства Прозорро.Продажі, та інших онлайн-біржах.

Таку змогу реалізувати деревину надав Кабінет Міністрів у минулому році. Аби більше дізнатись про цей експериментальний законопроект, потрібно зайти на сторінку Урядового порталу.

Реалізація лісу через електронну систему ДП «Прозорро.Продажі»

Відповідно до цього нового проекту Уряду України, українська енергетична біржа може безперешкодно проводити торги лісовою сировиною. Взяти участь можуть звичайні українці, держава, комунальні та приватні підприємства, закордонні та українські компанії. Але перш за все потрібно пройти реєстрацію на сайті Прозорро, сплатити гарантійний внесок та стати учасником системи. Виключеннями стали люди, які будуть використовувати ресурси заради задоволення потреб бюджетних установ та Збройних Сил, в індивідуальному будівництві чи ремонті власного майна, аби позбутися наслідків стихійних лих та надзвичайних ситуацій.

За останній час український ринок лісу переповнився дискримінацією серед конкурентів, шахрайськими схемами, аферами та корупцією. Таку ситуацію змогли змінити електронні майданчики та ProZorro.Продажі. Прозорро має у своєму складі 44 біржі-партнери, що дозволяє вільно дізнаватися інформацію щодо аукціонів та самої системи. Крім того, на сайті sale.ueex.com.ua працює велика кількість спеціалістів, які слідкують за безпекою усіх операцій. Допомагають їм викривати аферистів волонтери, громадські діячі та звичайні громадяни, що в рази підвищує рівень безпеки системи Прозорро.Продажі.

Треба знати, що одною з головних умов при реалізації необробленої деревини має бути мінімальний обсяг деревини, з якого повинен стартувати кожен новий лот. Він складає 150 метрів кубічних деревини. Або це можна замінити початковою сумою лоту від 200 000 гривень. Наразі торгова біржа працює над тим, аби запустити до системи й продажі з меншою кількістю деревини, аби купити її мали змогу більшість звичайних українців.

Прозорро – найкращий майданчик для продажу лісу-кругляку

Лише на сайті sale.ueex.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-na-prozorro-prodazhi української енергетичної біржі можливо швидко та надійно продати та купити якісні лісоматеріали. Зараз велика кількість почали довіряти свої ресурси на продаж біржі Прозорро. Довіряючи їхній системі, вони змогли отримати 35,9 мільйона прибутку лише за шість тижнів. А за всі три роки роботи «ProZorro.Sale», державні та комунальні організації одержали щонайменше 23,7 мільярда гривень доходу на аукціонах та продажах лісових ресурсів. Така біржа має великі перспективи, тому вона не стоїть на місці та розширяє свої горизонти продажів. Також в системі працюють професіонали, які намагаються створити безпечніший, зручніший та простіший майданчик для тих, хто хоче безперешкодно провести торги чи здійснити покупку необробленої деревини з українських лісів.

Щоб дізнатися ще більше подробиць щодо роботи Прозорро та його аукціонів, можна зв’язатися з менеджерами біржі. Вони цілодобово приймають заявки через контактний телефон, електронну пошту, Фейсбук та Телеграм-бот. Менеджери зможуть швидко та докладно відповісти на усі поставлені запитання й допомогти при виявлені проблеми на сайті Прозорро.